You are currently viewing PLEBISCYT EDUKACYJNY

PLEBISCYT EDUKACYJNY

  • Post author:
  • Post published:29 października, 2022

Z przyjemnością informujemy Państwa, że nasza szkoła została zgłoszona do nagrody Szkoła Roku w wielkim Plebiscycie Edukacyjnym prowadzonym przez Gazetę Krakowską i Dziennik Zachodni. Ponadto  p. Agnieszka Dudzik, otrzymała nominację do tytułu „Nauczyciel roku”. 

Serdecznie gratulujemy tak dużego wyróżnienia! 

Wszystkich Rodziców, Uczniów i Nauczycieli zachęcamy do wzięcia udziału w głosowaniu.  Ponadto, informujemy że każdy z Państwa może zgłosić swojego kandydata w kategorii: „Nauczyciel roku”, „Szkoła roku”, „Przedszkole roku”, „Dyrektor Szkoły lub Przedszkola”.

Głosowanie w plebiscycie trwać będzie do środy 23 listopada 2022r. do godziny 21.30.

Zapraszamy do głosowania pod linkiem podanym poniżej:

Plebiscyt edukacyjny GŁOSUJ