You are currently viewing Małopolska Noc Naukowców

Małopolska Noc Naukowców

  • Post author:
  • Post published:11 września, 2023

Mamy wspaniałą wiadomość dla miłośników naszych kosmicznych nocy z nauką!

Już 29 września odbędzie się kolejna odsłona wielkiego naukowego przedsięwzięcia. Tym razem będziemy dla Was dostępni aż w 10 miastach Małopolski!

Na stronie: https://nocnaukowcow.malopolska.pl/wydarzenia/ opublikowana została część programu Małopolskiej Nocy Naukowców!  Sprawdźcie zakładkę z programem, ale pamiętajcie że to dopiero początek! Nasz program zawiera wiele ciekawych wydarzeń, prelekcji i wystaw, które zapewnią niezapomniane wrażenia. Większość naszych wydarzeń jest otwarta, jednak pamiętajcie, że niektóre z nich wymagają wcześniejszej rejestracji. Rejestracja na te aktywności rusza: 21 września o godzinie 9:00.

„Lunety w dłoń, patrzymy w niebo i zaczynamy odliczanie!”