You are currently viewing Ubezpieczenie NNW Szkolne

Ubezpieczenie NNW Szkolne

Szanowni Rodzice,
Informujemy, że w roku szkolnym 2022/2023 nasza szkoła postanowiła udostępnić możliwość zawierania polis NNW szkolnych w formie indywidualnej.
Spośród ofert ubezpieczenia jakie otrzymaliśmy, za najbardziej korzystne uznaliśmy indywidualne ubezpieczenie NNW z oferty Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. dostępne wyłącznie na stronie www.bezpieczny.pl
Jako placówka otrzymaliśmy specjalny link do e-ulotki, umożliwiający Państwu zakup indywidualnego ubezpieczenia szkolnego z 10% zniżką.
https://bezpieczny.pl/ubezpieczenia-dzieci/00072

UWAGA: Rodzice, którzy już w zeszłym roku skorzystali z oferty Bezpieczny.pl, przed zakończeniem ochrony ubezpieczeniowej otrzymają stosowne powiadomienia o możliwości kontynuacji umowy ubezpieczenia (wiadomość e-mail i SMS) z zachowaniem 10% zniżki.
Ponieważ ubezpieczenie to zawiera się internetowo, całkowicie unikamy ryzyka bezpośredniego kontaktu, zbierania składek czy podpisów – jest to najbezpieczniejsza pod względem sanitarnym możliwa opcja zawarcia polisy dla dziecka.
Dedykowany kod 00072 jaki otrzymaliśmy pozwala na zawieranie ubezpieczeń w promocyjnych cenach na stronie bezpieczny.pl

Po wypełnieniu wniosku o zawarcie ubezpieczenia, polisa zostanie wysłana na adres e-mail wskazany przez Ubezpieczonego.
W sprawie wszelkich pytań czy wątpliwości odnośnie ubezpieczeń na portalu Bezpieczny.pl prosimy
o kontakt z :
Mariusz Bolik
Tel. 668 840 932
E-mail: mbolik@bezpieczny.pl

www.mariuszbolik.pl